Oliva Verde - Restauracja Włoska Na Warszawskim Mokotowie

Restauracja Włoska Na Warszawskim Mokotowie
telefon: 605 494 912

O nas

Włoska Restauracja Trattoria Oliva Verde to niewielki lokal na warszawskim Mokotowie znajdująca się w miejscu dawnego Kina Moskwa a obecnie kompleksu biurowego Europlex, który powstał z fascynacji do kultury i kuchni śródziemnomorskiej, a w szczególności włoskiej.

Zamiłowanie do oryginalnych włoskich smaków, lekkości oraz w dużej części prostoty potraw, a także włoskiej tradycji degustowania posiłków zarówno w rodzinnym gronie, jak i wśród przyjaciół przełożyło się na stworzenie od podstaw pomysłu na sympatyczne miejsce spotkań.

To zauroczenie koncepcją bycia twarzą w twarz w naszym zagonionym świecie, w którym w pogoni za przeróżnymi wartościami, nie znajdujemy czasu dla najbliższych i ważnych w naszym życiu osób lub po prostu czasu na cieszenie się tym, co mamy, zainspirowało nas do przeniesienia „kawałka kultury” włoskiej do siebie. Włosi naprawdę potrafią się cieszyć tu i teraz…

Nasze menu zachęca i każdy znajdzie smak dla siebie. W ofercie znajdziecie Państwo coś na mniejszy, jak i na większy głód. Mamy także propozycje dla łasuchów. Smaki włoskiej pasty i pizzy pozwolą na chwilę zapomnienia i mamy nadzieję, że skłonią Państwa do powrotu do nas.
Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwa dania włoskie, o które trudno na rynku warszawskim.

To, co może u nas zaskoczyć, ale jednocześnie mile zadziwić to nowoczesne wnętrze odbiegające od naszego wyobrażenia szeroko rozumianej trattorii. Ale to już trzeba zobaczyć samemu…

Zapraszamy serdecznie 7 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli.

I proszę mieć na uwadze, iż najbardziej zależy nam na Państwa zadowoleniu i chęci powrotu do nas.